Informacje o firmie Multi-Salon REISKI

 

Multi-Salon REISKI Fiat znajduje się w mieście Bydgoszcz. Nasza przygoda z motoryzacją trwa od początku lat 90-tych a autoryzację marki Fiat posiadamy od roku 2004. Od tamtej pory stale podwyższamy standardy i jakość naszych usług. Wiemy, że tylko poważne traktowanie wyznaczonych sobie celów może zaowocować sukcesem w branży.

W Multi-Salon REISKI znajdziesz starannie dobraną ofertę samochodów Fiat, w tym modele Fiat 124 Spider, Fiat 500, Fiat 500C, Fiat 500L, Fiat 500L Trekking, Fiat 500X City Look, Fiat 500X Off Road Look, Fiat Doblo, Fiat Panda, Fiat Panda 4x4, Fiat Panda Cross, Fiat Punto, Fiat Qubo oraz Fiat Tipo. Mamy do zaoferowania dużą różnorodność nowych samochodów, jak również pełny wachlarz samochodów używanych, wszystkie w atrakcyjnych cenach dzięki naszym atrakcyjnym promocjom!

W salonie Fiat Multi-Salon REISKI uzyskasz profesjonalną ofertę cenową na wybrane modele, jak również fachowe doradztwo. Będziemy Ci towarzyszyć przy okazji wyboru nowego samochodu, wyceny dotychczasowego, oferty finansowania i ubezpieczenia, a wszystko to dzięki profesjonalnie przygotowanej kadrze specjalistów.
Nasz główny atut to nasi pracownicy, doświadczeni i otwarci na Klienta. Dział Serwisu Multi-Salon REISKI oferuje profesjonalną obsługę oraz oryginalne części zamienne, aby zapewnić spełnienie Twoich oczekiwań w zakresie mechaniki oraz elektromechaniki samochodowej. Oferujemy naprawy blacharsko – lakiernicze, usługę przechowalni opon oraz przeglądy rejestracyjne w Stacji Kontroli Pojazdów. Zespół przeszkolonych ekspertów Fiat jest do Twojej dyspozycji w każdej chwili, aby wykonać najwyższej jakości usługi w jak najkrótszym czasie.
Multi-Salon REISKI Fiat zapewnia obsługę na poziomie, która zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Nasza mocna pozycja na rynku to rezultat połączenia profesjonalizmu, wyszkolonego personelu i nowoczesnego sprzętu. Jeśli chcesz doświadczyć zakupów na poziomie światowym, zadzwoń lub wstąp do naszego punktu dealerskiego w mieście Bydgoszcz, aby zapytać o ofertę lub umówić się na jazdę testową.